Česká lékařská homeopatická společnost

Platforma Homeopatie pomáhá (na webu ČLHS)

Homeopatické služby jsou dosažitelné online, jsou snadno dostupné a poskytují rychlou pomoc v této nelehké době sociální izolace. Homeopatie prokazatelně ulevuje od příznaků nemoci a v mnoha případech podporuje rychlý návrat ke zdraví. Kdokoliv potřebuje pomoc, může o ni požádat z bezpečí svého domova prostřednictvím naší platformy Homeopatie pomáhá. Naše služby jsou zdarma, fungujeme na základě dobrovolných příspěvků. Jsme profesionální homeopaté, kteří mají rozsáhlé zkušenosti a jsou tedy schopni poskytnout vám pomoc a zajistit bezpečnost vaší léčby. Platforma nenahrazuje péči klasického homeopata a je vyhrazena pouze pro akutní případy. Následná homeopatická péče je dobrovolná, honorovaná dle příslušného sazebníku.

Formulář žádosti o konzultaci

Kontaktujte nás pomocí webového formuláře, abyste si zajistili péči homeopata. Je nám jasné, že rychlá reakce je velmi důležitá. Ozveme se vám co nejdříve a budeme se snažit vás kontaktovat během několika hodin.

Vyplnit kontaktní formulář

Pokud nám budete chtít přispět na nákup homeopatických léků pro další pacienty, zde je číslo transparentního účtu přidruženého k České lékařské homeopatické společnosti (2401800999/2010, IBAN: CZ64 2010 00000024 0180 0999, SWIFT FIOBCZPPXXX)

Spolupracujeme s HomeopathyHelpNow (link zde), jejíž iniciativou jsme se inspirovali.

Děkujeme České lékařské homeopatické společnosti za prostor na jejích webových stránkách a další podporu.

Za Platformu Homeopatie pomáhá

Ing. Petra Cihlářová

MUDr. Ladislav Fiala

MVDr. Michal Jiřička

MUDr. Kateřina Lucká

Mgr. Lenka Ničková

MUDr. Eliška Novotná

Ing. Iva Valentová

Jana Vohryzková, psychoterapeutka

MUDr. Ivan Vondřich