Česká lékařská homeopatická společnost

Spectrum – špatně uzavřená brána k jiným světům

Prvním případem léku Spectrum, který jsem měla, byla žena, ročník 1979, původem z Běloruska, vdaná, 2 synové. Přišla ke mně v prosinci 2013. Její fyzické potíže začaly již v dětství, kdy od očkování ve 3 měsících měla potíže s podrážděnou pokožkou, na tvářích i jinde na těle.

Číst dále

Blahopřání MUDr. Ludmile Elekové

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

doluji si, snad i jménem Vaším, blahopřát naší kolegyni MUDr. Ludmile Elekové, která se podle Unie pacientů ČR stala lékařkou roku 2014.

Číst dále

Letní škola homeopatie 2015

Česká lékařská homeopatická společnost, z.s. pořádá:

Letní školu homeopatie 2015

27. července – 31. července 2015

Letní škola se bude konat v hotelu Jezerka, Ústupky 278, 538 07 Seč.

Číst dále

Australská studie

Vážené kolegyně, vážení kolegové, australský National Health and Medical Research Council je autorem studie, která říká (po kolikáté již), že neexistuje žádný prokazatelný důkaz, že homeopatie funguje. Vlastní studii jsem nečetl, je na internetu, ani ji číst nehodlám a nezajímám se o obsah toho článku, je to pro mě jen ztráta času. To, co by mě zajímalo, na čí žádost a za čí peníze byla sepsána, se stejně nedozvím.

Číst dále

Natrium silicatum – the remedy for divorce?

Case: Woman 33 years old, came to me in January 2010.

When she came for the first time she was closed and reserved as usual patients „Natrium muriaticum“ are. She had black hair, was elegantly dressed and she had very sad look in her eyes.

Číst dále

69. Kongres LMHI v Paříži

Ve dnech 16. – 19.7. 2014 se v Paříži uskutečnil již 69. Kongres LMHI. LMHI neboli Liga Medicul Homeopatica Internationalis byla založena v roce 1925 v Rotterdamu a nyní sdružuje homeopaty z více než 70 zemí z celého světa. Jejím cílem je podpora a rozvoj homeopatie a vytvoření spojení mezi homeopaty s lékařským diplomem a ostatními lidmi zajímajícími se o homeopatii.

Číst dále

Krátké novinky

Nové webové stránky spuštěny

Vážení členové ČLHS a příznivci homeopatie, s radostí vám oznamujeme, že jsme spustili novou vylepšenou verzi webových stránek ČLHS.

Všichni, co jsme se na nové verzi podíleli, věříme, že přispěje k oživení naší homeopatické společnosti.

Číst dále